Hirviurheilu menu
URMAS CUP, osakilpailu 2 (Suomen Cup 1) Iisalmi,
URMAS CUP, osakilpailu 2 (Suomen Cup 1) Iisalmi,

M60 - Lähtölista

Nro Kilpailija Seura Lähtöaika
18 Nevalainen Osmo PK 00:18:00 (11:18:00)
170 Koikkalainen Seppo (M65) PK 00:18:00 (11:18:00)
19 Jänkälä Kalervo (M65) KAMS 00:19:00 (11:19:00)
20 Mikkola Markku OU 00:20:00 (11:20:00)
21 Lohela Kari (M65) OU 00:21:00 (11:21:00)
22 Laitinen Markku Alapitkän Ms 00:22:00 (11:22:00)
23 Ahponen Kari PK 00:23:00 (11:23:00)
24 Pilssari Matti SS 00:24:00 (11:24:00)
25 Karhunen Erkki URMAS 00:25:00 (11:25:00)
26 Leppänen Antero (M65) URMAS 00:26:00 (11:26:00)
27 Hyvönen Erkki Vieremä 00:27:00 (11:27:00)
28 Tikkanen Reijo Kallion Erä 00:28:00 (11:28:00)
29 Kröger Matti KAMS 00:29:00 (11:29:00)
30 Minkkinen Timo UM 00:30:00 (11:30:00)
31 Kiiskinen Tapio PK 00:31:00 (11:31:00)
32 Ronkainen Ari URMAS 00:32:00 (11:32:00)
33 Lumme Jukka (M65) PO 00:33:00 (11:33:00)
34 Korhonen Matti J KA 00:34:00 (11:34:00)
35 Partti Touko (M65) LA 00:35:00 (11:35:00)
36 Savolainen Veikko (M65) KAMS 00:36:00 (11:36:00)
37 Leivonmäki Risto (M65) URMAS 00:37:00 (11:37:00)
38 Hannula Sakari (M65) KP 00:38:00 (11:38:00)
39 Kämäräinen Terho KEUA 00:39:00 (11:39:00)
40 Kainulainen Matti (M65) PK 00:40:00 (11:40:00)
42 Ratilainen Pauli (M65) PK 00:42:00 (11:42:00)
43 Haapalainen Erkki (M65) KA 00:43:00 (11:43:00)
45 Rahja Antero (M65) KA 00:45:00 (11:45:00)
18
Nevalainen Osmo
PK
00:18:00
(11:18:00)
170
Koikkalainen Seppo (M65)
PK
00:18:00
(11:18:00)
19
Jänkälä Kalervo (M65)
KAMS
00:19:00
(11:19:00)
20
Mikkola Markku
OU
00:20:00
(11:20:00)
21
Lohela Kari (M65)
OU
00:21:00
(11:21:00)
22
Laitinen Markku
Alapitkän Ms
00:22:00
(11:22:00)
23
Ahponen Kari
PK
00:23:00
(11:23:00)
24
Pilssari Matti
SS
00:24:00
(11:24:00)
25
Karhunen Erkki
URMAS
00:25:00
(11:25:00)
26
Leppänen Antero (M65)
URMAS
00:26:00
(11:26:00)
27
Hyvönen Erkki
Vieremä
00:27:00
(11:27:00)
28
Tikkanen Reijo
Kallion Erä
00:28:00
(11:28:00)
29
Kröger Matti
KAMS
00:29:00
(11:29:00)
30
Minkkinen Timo
UM
00:30:00
(11:30:00)
31
Kiiskinen Tapio
PK
00:31:00
(11:31:00)
32
Ronkainen Ari
URMAS
00:32:00
(11:32:00)
33
Lumme Jukka (M65)
PO
00:33:00
(11:33:00)
34
Korhonen Matti J
KA
00:34:00
(11:34:00)
35
Partti Touko (M65)
LA
00:35:00
(11:35:00)
36
Savolainen Veikko (M65)
KAMS
00:36:00
(11:36:00)
37
Leivonmäki Risto (M65)
URMAS
00:37:00
(11:37:00)
38
Hannula Sakari (M65)
KP
00:38:00
(11:38:00)
39
Kämäräinen Terho
KEUA
00:39:00
(11:39:00)
40
Kainulainen Matti (M65)
PK
00:40:00
(11:40:00)
42
Ratilainen Pauli (M65)
PK
00:42:00
(11:42:00)
43
Haapalainen Erkki (M65)
KA
00:43:00
(11:43:00)
45
Rahja Antero (M65)
KA
00:45:00
(11:45:00)
Lataa lähtölista PDF-tiedostona