Hirviurheilu menu
Yhteislupa jäsentenvälinen 2019 Kovelo Karkkila,
Yhteislupa jäsentenvälinen 2019 Kovelo Karkkila,

M - Tulokset

Hirvikävely (sarjassa on 4 arviota pistein -2p/1m, ei aikapisteitä)
  Nimi Nro Seura Arviointi Ammunta Pisteet
1. Grundström Mikko 35 KeVI MS 556 (-7m/-8m/-4m/-3m) 546 (91) 1102
2. Evelä Markku (epäv.) 8 Vanj. 568 (+5m/-3m/+2m/+6m) 534 (89) 1102
3. Mela Martti (epäv.) 21 Keräk.erä 494 (-6m/+2m/+24m/+21m) 570 (95) 1064
4. Hiltunen Sami 31 KVMS 550 (-7m/-6m/-8m/+4m) 486 (81) 1036
5. Koli Jari 1 KeVI MS 570 (-2m/-2m/-9m/+2m) 414 (69) 984
6. Tamminen Seppo 28 Olinin Seurue 502 (-9m/-13m/+15m/+12m) 480 (80) 982
7. Rissanen Mika (epäv.) 27 Villi 478 (-6m/-15m/-24m/-16m) 468 (78) 946
8. Helgren Jarmo 6 KVMS 432 (+8m/+2m/+21m/+53m) 510 (85) 942
9. Liimatta Jukka 15 KVMS 534 (-9m/+6m/+4m/-14m) 408 (68) 942
10. Junnila Jarno 2 KeVI MS 546 (-3m/+12m/+4m/+8m) 396 (66) 942
11. Ruohola Tuomas 7 KVMS 434 (-9m/-14m/-31m/-29m) 498 (83) 932
12. Olin Heikki 18 Olinin Seurue 554 (-7m/0m/-8m/-8m) 354 (59) 908
13. Räsänen Jarkko 10 KeVI MS 504 (-9m/-14m/-16m/-9m) 402 (67) 906
14. Lehtimäki Ville Veikko (epäv.) 9 Vanj. 484 (+9m/-12m/+11m/+26m) 390 (65) 874
15. Lönberg Tony 30 Olinin Seurue 504 (-3m/-2m/+10m/+33m) 348 (58) 852
16. Tikkunen Kai 12 KeVI MS 492 (-7m/-12m/-21m/-14m) 354 (59) 846
17. Helgren Jyrki 5 KVMS 370 (-4m/-14m/-21m/+76m) 468 (78) 838
18. Suomus Eero (epäv.) 22 Olinin Seurue 478 (-4m/-9m/+12m/+36m) 360 (60) 838
19. Sohlman Markku 37 RHY 526 (-2m/-3m/+12m/+20m) 306 (51) 832
20. Kobayashi Satsi 11 KVMS 452 (-4m/+17m/+19m/+34m) 342 (57) 794
21. Huhtamäki Sampo 25 KVMS 526 (+7m/0m/+2m/+28m) 258 (43) 784
22. Jussila Tapio 26 KVMS 416 (-1m/+17m/+15m/+59m) 336 (56) 752
23. Olin Timo 34 Olinin Seurue 396 (+6m/+6m/+14m/+76m) 222 (37) 618
24. Kreander Matti 20 KVMS 494 (-4m/-24m/-21m/-4m) 0 (0) 494
25. Laakkonen Ari 17 Pol.Erämiehet 226 (+11m/+41m/+54m/+81m) 258 (43) 484
1.
Grundström Mikko
KeVI MS
556 (-7m/-8m/-4m/-3m) 546 (91)
1102
2.
Evelä Markku
(epäv.)
Vanj.
568 (+5m/-3m/+2m/+6m) 534 (89)
1102
3.
Mela Martti
(epäv.)
Keräk.erä
494 (-6m/+2m/+24m/+21m) 570 (95)
1064
4.
Hiltunen Sami
KVMS
550 (-7m/-6m/-8m/+4m) 486 (81)
1036
5.
Koli Jari
KeVI MS
570 (-2m/-2m/-9m/+2m) 414 (69)
984
6.
Tamminen Seppo
Olinin Seurue
502 (-9m/-13m/+15m/+12m) 480 (80)
982
7.
Rissanen Mika
(epäv.)
Villi
478 (-6m/-15m/-24m/-16m) 468 (78)
946
8.
Helgren Jarmo
KVMS
432 (+8m/+2m/+21m/+53m) 510 (85)
942
9.
Liimatta Jukka
KVMS
534 (-9m/+6m/+4m/-14m) 408 (68)
942
10.
Junnila Jarno
KeVI MS
546 (-3m/+12m/+4m/+8m) 396 (66)
942
11.
Ruohola Tuomas
KVMS
434 (-9m/-14m/-31m/-29m) 498 (83)
932
12.
Olin Heikki
Olinin Seurue
554 (-7m/0m/-8m/-8m) 354 (59)
908
13.
Räsänen Jarkko
KeVI MS
504 (-9m/-14m/-16m/-9m) 402 (67)
906
14.
Lehtimäki Ville Veikko
(epäv.)
Vanj.
484 (+9m/-12m/+11m/+26m) 390 (65)
874
15.
Lönberg Tony
Olinin Seurue
504 (-3m/-2m/+10m/+33m) 348 (58)
852
16.
Tikkunen Kai
KeVI MS
492 (-7m/-12m/-21m/-14m) 354 (59)
846
17.
Helgren Jyrki
KVMS
370 (-4m/-14m/-21m/+76m) 468 (78)
838
18.
Suomus Eero
(epäv.)
Olinin Seurue
478 (-4m/-9m/+12m/+36m) 360 (60)
838
19.
Sohlman Markku
RHY
526 (-2m/-3m/+12m/+20m) 306 (51)
832
20.
Kobayashi Satsi
KVMS
452 (-4m/+17m/+19m/+34m) 342 (57)
794
21.
Huhtamäki Sampo
KVMS
526 (+7m/0m/+2m/+28m) 258 (43)
784
22.
Jussila Tapio
KVMS
416 (-1m/+17m/+15m/+59m) 336 (56)
752
23.
Olin Timo
Olinin Seurue
396 (+6m/+6m/+14m/+76m) 222 (37)
618
24.
Kreander Matti
KVMS
494 (-4m/-24m/-21m/-4m) 0 (0)
494
25.
Laakkonen Ari
Pol.Erämiehet
226 (+11m/+41m/+54m/+81m) 258 (43)
484
M
M70 N