Hirvenjuoksun SM-kilpailut 2019 kävelysarjat (Ilomantsi, )

Ikäkausisarja - Lähtölista

Nro Kilpailija Piiri Lähtöaika
1 Laitinen Petrus SS 00:00:00 (12:00:00)
2 Lumme Jukka Po 00:00:15 (12:00:15)
3 Kettunen Jesse PS 00:00:30 (12:00:30)
4 Poikela Timo La 00:01:00 (12:01:00)
5 Luoma Erkki Ky 00:01:30 (12:01:30)
6 Kotiniemi Pentti KS 00:02:00 (12:02:00)
7 Siponen Olavi PS 00:02:30 (12:02:30)
8 Wegelius Seppo Po 00:03:00 (12:03:00)
9 Annala Pentti Kp 00:03:30 (12:03:30)
10 Oikarinen Antero Ka 00:04:00 (12:04:00)
11 Kotka Risto KS 00:04:30 (12:04:30)
12 Putkonen Voitto Ka 00:05:00 (12:05:00)
13 Tiihonen Lassi SS 00:05:30 (12:05:30)
14 Soronen Aslak Ou 00:06:00 (12:06:00)
15 Leppänen Keijo PK 00:06:30 (12:06:30)
16 Melonen Aapo SS 00:07:00 (12:07:00)
17 Rahja Antero Ka 00:07:30 (12:07:30)
18 Pekkalainen Ossi EH 00:08:00 (12:08:00)
19 Räsänen Roope PK 00:08:30 (12:08:30)
20 Holm Toivo La 00:09:00 (12:09:00)
21 Pasanen Matias PS 00:09:30 (12:09:30)
22 Kammonen Seppo SS 00:10:00 (12:10:00)
23 Lyytinen Eetu PS 00:10:30 (12:10:30)
24 Kauppinen Martti PS 00:11:00 (12:11:00)
25 Partti Touko La 00:11:30 (12:11:30)
26 Välijeesiö Mauno La 00:12:00 (12:12:00)
27 Uurtamo Arttu Um 00:12:30 (12:12:30)
28 Hallikainen Kyösti PS 00:13:00 (12:13:00)
29 Haapala Jouko Ou 00:13:30 (12:13:30)
30 Sormunen Osmo PK 00:14:00 (12:14:00)
31 Ikonen Ilmari PK 00:14:30 (12:14:30)
32 Laurila Oiva Kp 00:15:00 (12:15:00)
33 Lohiniva Reijo La 00:15:30 (12:15:30)
34 Lohtaja Eero Ka 00:16:00 (12:16:00)
35 Pakkanen Veijo Ky 00:16:30 (12:16:30)
36 Piirainen Teuvo La 00:17:00 (12:17:00)
37 Kurittu Markku Ky 00:17:30 (12:17:30)
38 Rantanen Kari SS 00:18:00 (12:18:00)
39 Oksman Heikki PS 00:18:30 (12:18:30)
40 Pitkänen Seppo PS 00:19:00 (12:19:00)
41 Jääskeläinen Viljo PS 00:19:30 (12:19:30)
42 Lahti Lasse Sa 00:20:00 (12:20:00)
43 Raikaa Kalle VS 00:20:30 (12:20:30)
44 Lappalainen Hannu PK 00:21:00 (12:21:00)
45 Perttunen Heikki La 00:21:30 (12:21:30)
46 Puunuvaara Martti La 00:22:00 (12:22:00)
47 Toivola Jouko Kp 00:22:30 (12:22:30)
48 Kuuppelomäki Pekka Po 00:23:00 (12:23:00)
49 Haapalainen Erkki Ka 00:23:30 (12:23:30)
50 Seppä Keijo Ky 00:24:00 (12:24:00)
51 Laava Miro Ou 00:24:30 (12:24:30)
52 Rantanen Lauri VS 00:25:00 (12:25:00)
53 Seppä Yrjö SS 00:25:30 (12:25:30)
54 Kärkkäinen Aimo Ou 00:26:00 (12:26:00)
55 Lehtomäki Lauri Kp 00:26:30 (12:26:30)
56 Koikkalainen Seppo PK 00:27:00 (12:27:00)
57 Suuniitty Hannu Sa 00:27:30 (12:27:30)
58 Sipilä Timo Kp 00:28:00 (12:28:00)
60 Auvinen Juha Ky 00:29:00 (12:29:00)
61 Tuomainen Ilkka KS 00:29:30 (12:29:30)
62 Tura Olli Ky 00:30:00 (12:30:00)
63 Haatainen Eero PS 00:30:30 (12:30:30)
64 Punju Heikki Ka 00:31:00 (12:31:00)
65 Tervonen Tapio Ou 00:31:30 (12:31:30)
66 Kortesalmi Matti La 00:32:00 (12:32:00)
67 Viljanen Anneli Sa 00:32:30 (12:32:30)
68 Vatanen Eino PK 00:33:00 (12:33:00)
69 Hukkanen Pentti Ou 00:33:30 (12:33:30)
70 Randelin Tatu PS 00:34:00 (12:34:00)
71 Koivu Kalervo Ou 00:34:30 (12:34:30)
72 Pietikäinen Jorma PS 00:35:00 (12:35:00)
73 Huhtiniemi Paavo Ky 00:35:30 (12:35:30)
74 Karhunen Erkki O PS 00:36:00 (12:36:00)
75 Melonen Eemil SS 00:36:30 (12:36:30)
76 Seppälä Silja VS 00:37:00 (12:37:00)
77 Ruohonen Heikki Um 00:37:30 (12:37:30)
78 Markkula Jouko VS 00:38:00 (12:38:00)
79 Berg Eero PS 00:38:30 (12:38:30)
80 Takanen Tarmo Ky 00:39:00 (12:39:00)
81 Pekkarinen Erkki PS 00:39:30 (12:39:30)
82 Poikela Sakari La 00:40:00 (12:40:00)
83 Väänänen Mikko PS 00:40:30 (12:40:30)
84 Tuura Kari EH 00:41:00 (12:41:00)
85 Luoma-aho Seppo SS 00:41:30 (12:41:30)
86 Turunen Kari PK 00:42:00 (12:42:00)
87 Penttilä Mikko Ky 00:42:30 (12:42:30)
88 Lipponen Raimo PS 00:43:00 (12:43:00)
89 Hannula Sakari Kp 00:43:30 (12:43:30)
90 Tattinen Aleksi VS 00:44:00 (12:44:00)
91 Säynätmäki Heikki KS 00:44:30 (12:44:30)
92 Heikkinen Kauko Ka 00:45:00 (12:45:00)
93 Manninen Erkki Ka 00:45:30 (12:45:30)
94 Jänkälä Kalervo PS 00:46:00 (12:46:00)
95 Helminen Jaakko Ky 00:46:30 (12:46:30)
96 Leivonmäki Risto PS 00:47:00 (12:47:00)
97 Keränen Martti PS 00:47:30 (12:47:30)
98 Reini Veli Po 00:48:00 (12:48:00)
99 Strand Tapio La 00:48:30 (12:48:30)
100 Blom Pentti Um 00:49:00 (12:49:00)
101 Tupakka Taisto Ky 00:49:30 (12:49:30)
102 Hietava Mikko Ou 00:50:00 (12:50:00)
103 Säynäjäkangas Taube La 00:50:30 (12:50:30)
104 Metsälehto Olavi Po 00:51:00 (12:51:00)
105 Kronqvist Ralf 00:51:30 (12:51:30)
106 Kemppainen Pentti Ka 00:52:00 (12:52:00)
107 Heikkilä Ossi Ky 00:52:30 (12:52:30)
108 Paasonen Onni SS 00:53:00 (12:53:00)
109 Karhatsu Tauno PS 00:53:30 (12:53:30)
110 Leppänen Tapani KS 00:54:00 (12:54:00)
111 Heikkinen Raimo Ka 00:54:30 (12:54:30)
113 Pirkkalainen Eino KS 00:55:30 (12:55:30)
114 Ikola Heikki Po 00:56:00 (12:56:00)
115 Kylä-Utsuri Jouko VS 00:56:30 (12:56:30)
116 Lohela Kari Ou 00:57:00 (12:57:00)

Tulokset
Takaisin sivulle Hirvenjuoksun SM-kilpailut 2019 kävelysarjat