Hirviurheilu menu
Hirvenjuoksun SM-kilpailut 2019 henkilökohtaiset sarjat Ilomantsi,
Hirvenjuoksun SM-kilpailut 2019 henkilökohtaiset sarjat Ilomantsi,

M - Lähtölista

Nro Kilpailija Piiri Lähtöaika
600 Laatikainen Ville PK 00:00:00 (08:30:00)
601 Norokorpi Sami (M40) Sa 00:00:30 (08:30:30)
602 Savolainen Esa (M40) PS 00:01:00 (08:31:00)
603 Saalasti Petri (M40) Ky 00:01:30 (08:31:30)
604 Tammela Misa La 00:02:00 (08:32:00)
605 Väätäinen Kari (M40) PS 00:02:30 (08:32:30)
606 Kasurinen Juhani (M40) PS 00:03:00 (08:33:00)
607 Uusipaikka Mikko (M40) VS 00:03:30 (08:33:30)
608 Uusivirta Jarno Kp 00:04:00 (08:34:00)
609 Väistö Antti PK 00:04:30 (08:34:30)
610 Virolainen Antti Ky 00:05:00 (08:35:00)
611 Nousiainen Jarno PK 00:05:30 (08:35:30)
612 Nikki Jesse Ky 00:06:00 (08:36:00)
613 Vartiainen Petri (M40) PK 00:06:30 (08:36:30)
614 Annunen Miikka Kp 00:07:00 (08:37:00)
615 Hiltunen Petri (M40) PK 00:07:30 (08:37:30)
616 Kierros Sakari (M40) KS 00:08:00 (08:38:00)
617 Jolkkonen Petri (M40) PK 00:08:30 (08:38:30)
618 Ollakka Jukka (M40) Ou 00:09:00 (08:39:00)
619 Seppä Timo (M40) SS 00:09:30 (08:39:30)
620 Kekkonen Vesa (M40) SS 00:10:00 (08:40:00)
621 Tuovinen Janne (M40) PS 00:10:30 (08:40:30)
622 Ruuskanen Simo (M40) PS 00:11:00 (08:41:00)
623 Lemmetty Teemu PS 00:11:30 (08:41:30)
624 Eränen Harri (M40) KS 00:12:00 (08:42:00)
625 Keikko Tommi (M40) Sa 00:12:30 (08:42:30)
626 Anttila Pekka (M40) VS 00:13:00 (08:43:00)
627 Kuitunen Lasse (M40) SS 00:13:30 (08:43:30)
628 Tammela Jani La 00:14:00 (08:44:00)
629 Lemmetty Timo PS 00:14:30 (08:44:30)
630 Kojola Lauri VS 00:15:00 (08:45:00)
631 Ruuskanen Ari (M40) PS 00:15:30 (08:45:30)
632 Pekurinen Marko (M40) SS 00:16:00 (08:46:00)
633 Haapala Heikki Ou 00:16:30 (08:46:30)
634 Uurtamo Juha (M40) Um 00:17:00 (08:47:00)
635 Paasonen Isto (M40) SS 00:17:30 (08:47:30)
636 Häyrinen Ville VS 00:18:00 (08:48:00)
637 Monthan Matti (M40) KS 00:18:30 (08:48:30)
638 Maunula Miikka KS 00:19:00 (08:49:00)
639 Räisänen Heikki PK 00:19:30 (08:49:30)
640 Toivonen Ville Sa 00:20:00 (08:50:00)
641 Tammela Masi La 00:20:30 (08:50:30)
642 Hyttinen Juha (M40) Ou 00:21:00 (08:51:00)
643 Anttila Matti (M40) VS 00:21:30 (08:51:30)
644 Haikara Vesa (M40) Kp 00:22:00 (08:52:00)
645 Siimestö Sami (M40) PK 00:22:30 (08:52:30)
646 Virolainen Juha (M40) Ky 00:23:00 (08:53:00)
647 Tylli Markus Ky 00:23:30 (08:53:30)
648 Pietikäinen Juha (M40) PS 00:24:00 (08:54:00)
649 Peuranpää Pasi (M40) SS 00:24:30 (08:54:30)
650 Hyttinen Hannu Ou 00:25:00 (08:55:00)
651 Kuntola Sami (M40) Po 00:25:30 (08:55:30)
652 Häkkinen Jani (M40) Sa 00:26:00 (08:56:00)
653 Ikola Juhani Po 00:26:30 (08:56:30)
654 Lähteenmäki Mikael VS 00:27:00 (08:57:00)
655 Seppänen Paavo Ka 00:27:30 (08:57:30)
656 Leppänen Janne (M40) PS 00:28:00 (08:58:00)
657 Niemelä Petri Ou 00:28:30 (08:58:30)
658 Arkkola Jouko Po 00:29:00 (08:59:00)
659 Tammela Vili La 00:29:30 (08:59:30)
660 Jussila Hannu (M40) La 00:30:00 (09:00:00)
661 Seppälä Antti (M40) VS 00:30:30 (09:00:30)
662 Koivumäki Janne Po 00:31:00 (09:01:00)
663 Hirvonen Jarkko (M40) PS 00:31:30 (09:01:30)
664 Tattinen Teemu VS 00:32:00 (09:02:00)
665 Rautiainen Hannes PS 00:32:30 (09:02:30)
666 Ylen Marko Um 00:33:00 (09:03:00)
667 Väisänen Lauri Ka 00:33:30 (09:03:30)
600
Laatikainen Ville
PK
00:00:00
(08:30:00)
601
Norokorpi Sami
(M40)
Sa
00:00:30
(08:30:30)
602
Savolainen Esa
(M40)
PS
00:01:00
(08:31:00)
603
Saalasti Petri
(M40)
Ky
00:01:30
(08:31:30)
604
Tammela Misa
La
00:02:00
(08:32:00)
605
Väätäinen Kari
(M40)
PS
00:02:30
(08:32:30)
606
Kasurinen Juhani
(M40)
PS
00:03:00
(08:33:00)
607
Uusipaikka Mikko
(M40)
VS
00:03:30
(08:33:30)
608
Uusivirta Jarno
Kp
00:04:00
(08:34:00)
609
Väistö Antti
PK
00:04:30
(08:34:30)
610
Virolainen Antti
Ky
00:05:00
(08:35:00)
611
Nousiainen Jarno
PK
00:05:30
(08:35:30)
612
Nikki Jesse
Ky
00:06:00
(08:36:00)
613
Vartiainen Petri
(M40)
PK
00:06:30
(08:36:30)
614
Annunen Miikka
Kp
00:07:00
(08:37:00)
615
Hiltunen Petri
(M40)
PK
00:07:30
(08:37:30)
616
Kierros Sakari
(M40)
KS
00:08:00
(08:38:00)
617
Jolkkonen Petri
(M40)
PK
00:08:30
(08:38:30)
618
Ollakka Jukka
(M40)
Ou
00:09:00
(08:39:00)
619
Seppä Timo
(M40)
SS
00:09:30
(08:39:30)
620
Kekkonen Vesa
(M40)
SS
00:10:00
(08:40:00)
621
Tuovinen Janne
(M40)
PS
00:10:30
(08:40:30)
622
Ruuskanen Simo
(M40)
PS
00:11:00
(08:41:00)
623
Lemmetty Teemu
PS
00:11:30
(08:41:30)
624
Eränen Harri
(M40)
KS
00:12:00
(08:42:00)
625
Keikko Tommi
(M40)
Sa
00:12:30
(08:42:30)
626
Anttila Pekka
(M40)
VS
00:13:00
(08:43:00)
627
Kuitunen Lasse
(M40)
SS
00:13:30
(08:43:30)
628
Tammela Jani
La
00:14:00
(08:44:00)
629
Lemmetty Timo
PS
00:14:30
(08:44:30)
630
Kojola Lauri
VS
00:15:00
(08:45:00)
631
Ruuskanen Ari
(M40)
PS
00:15:30
(08:45:30)
632
Pekurinen Marko
(M40)
SS
00:16:00
(08:46:00)
633
Haapala Heikki
Ou
00:16:30
(08:46:30)
634
Uurtamo Juha
(M40)
Um
00:17:00
(08:47:00)
635
Paasonen Isto
(M40)
SS
00:17:30
(08:47:30)
636
Häyrinen Ville
VS
00:18:00
(08:48:00)
637
Monthan Matti
(M40)
KS
00:18:30
(08:48:30)
638
Maunula Miikka
KS
00:19:00
(08:49:00)
639
Räisänen Heikki
PK
00:19:30
(08:49:30)
640
Toivonen Ville
Sa
00:20:00
(08:50:00)
641
Tammela Masi
La
00:20:30
(08:50:30)
642
Hyttinen Juha
(M40)
Ou
00:21:00
(08:51:00)
643
Anttila Matti
(M40)
VS
00:21:30
(08:51:30)
644
Haikara Vesa
(M40)
Kp
00:22:00
(08:52:00)
645
Siimestö Sami
(M40)
PK
00:22:30
(08:52:30)
646
Virolainen Juha
(M40)
Ky
00:23:00
(08:53:00)
647
Tylli Markus
Ky
00:23:30
(08:53:30)
648
Pietikäinen Juha
(M40)
PS
00:24:00
(08:54:00)
649
Peuranpää Pasi
(M40)
SS
00:24:30
(08:54:30)
650
Hyttinen Hannu
Ou
00:25:00
(08:55:00)
651
Kuntola Sami
(M40)
Po
00:25:30
(08:55:30)
652
Häkkinen Jani
(M40)
Sa
00:26:00
(08:56:00)
653
Ikola Juhani
Po
00:26:30
(08:56:30)
654
Lähteenmäki Mikael
VS
00:27:00
(08:57:00)
655
Seppänen Paavo
Ka
00:27:30
(08:57:30)
656
Leppänen Janne
(M40)
PS
00:28:00
(08:58:00)
657
Niemelä Petri
Ou
00:28:30
(08:58:30)
658
Arkkola Jouko
Po
00:29:00
(08:59:00)
659
Tammela Vili
La
00:29:30
(08:59:30)
660
Jussila Hannu
(M40)
La
00:30:00
(09:00:00)
661
Seppälä Antti
(M40)
VS
00:30:30
(09:00:30)
662
Koivumäki Janne
Po
00:31:00
(09:01:00)
663
Hirvonen Jarkko
(M40)
PS
00:31:30
(09:01:30)
664
Tattinen Teemu
VS
00:32:00
(09:02:00)
665
Rautiainen Hannes
PS
00:32:30
(09:02:30)
666
Ylen Marko
Um
00:33:00
(09:03:00)
667
Väisänen Lauri
Ka
00:33:30
(09:03:30)
Lataa lähtölista PDF-tiedostona