Hirviurheilu menu
Urmas kävely Iisalmi ,
Urmas kävely Iisalmi ,

Kävely - Tulokset

Hirvikävely (sarjassa on 4 arviota pistein -2p/1m, ei aikapisteitä)
  Nimi Nro Seura Arviointi Ammunta Pisteet
1. Leppänen Janne 3 Urmas 570 (-8m/0m/+4m/+3m) 558 (93 / 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9, 7) 1128
2. Matero Helena 10 Urmas 558 (-6m/-8m/+7m/0m) 546 (91 / 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9, 8, 8, 7) 1104
3. Hartikainen Niklas 4 Urmas 520 (+4m/+10m/+12m/+14m) 576 (96 / 10, 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9) 1096
4. Randelin Aila 1 Urmas 564 (-2m/+1m/+14m/+1m) 522 (87 / 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9, 9, 8, 4) 1086
5. Karhunen Erkki 2 Urmas 562 (-8m/0m/+10m/-1m) 522 (87 / 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9, 8, 7, 4) 1084
6. Keränen Martti 9 Urmas 516 (-1m/+12m/+24m/+5m) 558 (93 / 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9, 9, 8, 8) 1074
7. Leppänen Antero 12 Urmas 548 (0m/-7m/+18m/+1m) 522 (87 / 10, 10, 9, 9, 9, 9, 9, 8, 7, 7) 1070
8. Hokkanen Jaana 15 Urmas 502 (+4m/-5m/+34m/+6m) 546 (91 / 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9, 9, 8, 6) 1048
9. Hartikainen Sirkka 6 Urmas 560 (-13m/-6m/0m/+1m) 480 (80 / 10, 10, 9, 9, 9, 9, 8, 7, 6, 3) 1040
10. Pietikäinen Juha 7 Urmas 562 (-5m/+10m/+3m/+1m) 468 (78 / 10, 9, 9, 9, 8, 8, 8, 7, 6, 4) 1030
11. Randelin Juhani 13 Urmas 560 (-6m/+9m/+2m/+3m) 468 (78 / 10, 9, 9, 9, 8, 8, 8, 6, 6, 5) 1028
12. Leivonmäki Risto 5 Urmas 540 (-9m/0m/+10m/+11m) 480 (80 / 10, 10, 9, 9, 9, 9, 8, 7, 6, 3) 1020
13. Kauppinen Martti 8 Urmas 554 (-8m/+2m/-9m/+4m) 450 (75 / 10, 10, 10, 10, 10, 7, 7, 6, 5, 0) 1004
14. Leppänen Arja 11 Urmas 498 (+4m/-3m/+44m/0m) 450 (75 / 10, 9, 8, 8, 8, 7, 7, 7, 6, 5) 948
15. Heiskanen Anssi 14 Urmas 476 (+23m/+15m/+17m/+7m) 462 (77 / 10, 9, 9, 9, 9, 8, 7, 7, 6, 3) 938
1.
Leppänen Janne
Urmas
570 (-8m/0m/+4m/+3m) 558 (93 / 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9, 7)
1128
2.
Matero Helena
Urmas
558 (-6m/-8m/+7m/0m) 546 (91 / 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9, 8, 8, 7)
1104
3.
Hartikainen Niklas
Urmas
520 (+4m/+10m/+12m/+14m) 576 (96 / 10, 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9)
1096
4.
Randelin Aila
Urmas
564 (-2m/+1m/+14m/+1m) 522 (87 / 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9, 9, 8, 4)
1086
5.
Karhunen Erkki
Urmas
562 (-8m/0m/+10m/-1m) 522 (87 / 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9, 8, 7, 4)
1084
6.
Keränen Martti
Urmas
516 (-1m/+12m/+24m/+5m) 558 (93 / 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9, 9, 8, 8)
1074
7.
Leppänen Antero
Urmas
548 (0m/-7m/+18m/+1m) 522 (87 / 10, 10, 9, 9, 9, 9, 9, 8, 7, 7)
1070
8.
Hokkanen Jaana
Urmas
502 (+4m/-5m/+34m/+6m) 546 (91 / 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9, 9, 8, 6)
1048
9.
Hartikainen Sirkka
Urmas
560 (-13m/-6m/0m/+1m) 480 (80 / 10, 10, 9, 9, 9, 9, 8, 7, 6, 3)
1040
10.
Pietikäinen Juha
Urmas
562 (-5m/+10m/+3m/+1m) 468 (78 / 10, 9, 9, 9, 8, 8, 8, 7, 6, 4)
1030
11.
Randelin Juhani
Urmas
560 (-6m/+9m/+2m/+3m) 468 (78 / 10, 9, 9, 9, 8, 8, 8, 6, 6, 5)
1028
12.
Leivonmäki Risto
Urmas
540 (-9m/0m/+10m/+11m) 480 (80 / 10, 10, 9, 9, 9, 9, 8, 7, 6, 3)
1020
13.
Kauppinen Martti
Urmas
554 (-8m/+2m/-9m/+4m) 450 (75 / 10, 10, 10, 10, 10, 7, 7, 6, 5, 0)
1004
14.
Leppänen Arja
Urmas
498 (+4m/-3m/+44m/0m) 450 (75 / 10, 9, 8, 8, 8, 7, 7, 7, 6, 5)
948
15.
Heiskanen Anssi
Urmas
476 (+23m/+15m/+17m/+7m) 462 (77 / 10, 9, 9, 9, 9, 8, 7, 7, 6, 3)
938
Kävely