Hirviurheilu menu
Urmas Kinkkukisa Iisalmi ,
Urmas Kinkkukisa Iisalmi ,

Kävely - Tulokset

Hirvenhiihtely (sarjassa on 4 arviota pistein -2p/1m, ei aikapisteitä)
  Nimi Nro Seura Arviointi Ammunta Pisteet
1. Kartimo Seija 6 Urmas 514 (+8m/+24m/+8m/+3m) 588 (98 / 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9) 1102
2. Hokkanen Jaana 11 Urmas 544 (-4m/+14m/+3m/-7m) 540 (90 / 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9, 9, 8, 7) 1084
3. Leppänen Arja 1 Urmas 538 (-19m/+4m/+8m/0m) 540 (90 / 10, 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9, 7, 7) 1078
4. Ronkainen Ari 7 Urmas 512 (+1m/+15m/+8m/+20m) 558 (93 / 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10, 9, 8, 6) 1070
5. Leppänen Antero 2 Urmas 564 (-8m/+1m/-8m/+1m) 492 (82 / 9, 9, 9, 9, 8, 8, 8, 8, 8, 6) 1056
6. Leppänen Janne 13 Urmas 538 (+8m/+6m/-7m/-10m) 510 (85 / 10, 10, 10, 10, 9, 9, 9, 8, 8, 2) 1048
7. Keränen Martti 3 Urmas 548 (-12m/+2m/-2m/-10m) 498 (83 / 10, 10, 9, 9, 8, 8, 8, 8, 8, 5) 1046
8. Kämäräinen Terho (epäv.) 5 Keua 548 (-7m/+2m/-7m/-10m) 480 (80 / 10, 10, 10, 9, 8, 7, 7, 7, 6, 6) 1028
9. Matero Helena 12 Urmas 462 (+23m/+20m/+6m/-20m) 528 (88 / 10, 10, 9, 9, 9, 9, 9, 8, 8, 7) 990
10. Randelin Tatu 8 Urmas 458 (-15m/-13m/+12m/-31m) 516 (86 / 10, 10, 9, 9, 9, 9, 8, 8, 7, 7) 974
11. Randelin Aila 10 Urmas 450 (-2m/+32m/+37m/+4m) 516 (86 / 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9, 8, 7, 5) 966
12. Heiskanen Anssi 4 Urmas 486 (-3m/+13m/+32m/+9m) 468 (78 / 10, 10, 9, 9, 8, 8, 8, 7, 6, 3) 954
13. Randelin Juhani 9 Urmas 398 (-8m/+29m/+44m/+20m) 390 (65 / 10, 9, 8, 7, 6, 6, 6, 5, 5, 3) 788
1.
Kartimo Seija
Urmas
514 (+8m/+24m/+8m/+3m) 588 (98 / 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10, 9, 9)
1102
2.
Hokkanen Jaana
Urmas
544 (-4m/+14m/+3m/-7m) 540 (90 / 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9, 9, 8, 7)
1084
3.
Leppänen Arja
Urmas
538 (-19m/+4m/+8m/0m) 540 (90 / 10, 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9, 7, 7)
1078
4.
Ronkainen Ari
Urmas
512 (+1m/+15m/+8m/+20m) 558 (93 / 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10, 9, 8, 6)
1070
5.
Leppänen Antero
Urmas
564 (-8m/+1m/-8m/+1m) 492 (82 / 9, 9, 9, 9, 8, 8, 8, 8, 8, 6)
1056
6.
Leppänen Janne
Urmas
538 (+8m/+6m/-7m/-10m) 510 (85 / 10, 10, 10, 10, 9, 9, 9, 8, 8, 2)
1048
7.
Keränen Martti
Urmas
548 (-12m/+2m/-2m/-10m) 498 (83 / 10, 10, 9, 9, 8, 8, 8, 8, 8, 5)
1046
8.
Kämäräinen Terho
(epäv.)
Keua
548 (-7m/+2m/-7m/-10m) 480 (80 / 10, 10, 10, 9, 8, 7, 7, 7, 6, 6)
1028
9.
Matero Helena
Urmas
462 (+23m/+20m/+6m/-20m) 528 (88 / 10, 10, 9, 9, 9, 9, 9, 8, 8, 7)
990
10.
Randelin Tatu
Urmas
458 (-15m/-13m/+12m/-31m) 516 (86 / 10, 10, 9, 9, 9, 9, 8, 8, 7, 7)
974
11.
Randelin Aila
Urmas
450 (-2m/+32m/+37m/+4m) 516 (86 / 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9, 8, 7, 5)
966
12.
Heiskanen Anssi
Urmas
486 (-3m/+13m/+32m/+9m) 468 (78 / 10, 10, 9, 9, 8, 8, 8, 7, 6, 3)
954
13.
Randelin Juhani
Urmas
398 (-8m/+29m/+44m/+20m) 390 (65 / 10, 9, 8, 7, 6, 6, 6, 5, 5, 3)
788
Kävely