Hirviurheilu menu
Hanhilampi Cup 1. osakilpailu, Avoin kaikille Iisalmi,
Hanhilampi Cup 1. osakilpailu, Avoin kaikille Iisalmi,

Kävely yli 65 - Lähtölista

Nro Kilpailija Seura Lähtöaika
101 Niskanen Heikki Oinasjärvi 00:00:00 (15:00:00)
3 Keränen Martti URMAS 00:24:00 (15:24:00)
4 Randelin Juhani URMAS 00:25:00 (15:25:00)
11 Kauppinen Martti URMAS 00:32:00 (15:32:00)
12 Huttunen Jorma URMAS 00:33:00 (15:33:00)
102 Juntunen Eero SUA 00:40:00 (15:40:00)
103 Väänänen Mikko Varpaisjärvi 00:41:00 (15:41:00)
105 Immonen Kauko Varpaisjärvi 00:43:00 (15:43:00)
107 Malila Seppo Pyhäjärvi 00:45:00 (15:45:00)
110 Pitkänen Seppo Varpaisjärvi 00:48:00 (15:48:00)
111 Kotka Risto K-S 00:49:00 (15:49:00)
113 Tapaninen Kari KP 00:51:00 (15:51:00)
114 Järvi Jouko KP 00:52:00 (15:52:00)
115 Vaskilampi Aaro KP 00:53:00 (15:53:00)
116 Lehosmaa Raimo KS 00:54:00 (15:54:00)
117 Leppänen Tapani KS 00:55:00 (15:55:00)
122 Lemmetty Tuomas Tervon MS 02:53:00 (17:53:00)
123 Karhunen Erkki Talluskylän RV 02:54:00 (17:54:00)
124 Haatainen Eero Tervon MS 02:55:00 (17:55:00)
119 Pekkarinen Erkki Varpaisjärvi 02:56:00 (17:56:00)
160 Savolainen Veikko KAMS 02:57:00 (17:57:00)
101
Niskanen Heikki
Oinasjärvi
00:00:00
(15:00:00)
3
Keränen Martti
URMAS
00:24:00
(15:24:00)
4
Randelin Juhani
URMAS
00:25:00
(15:25:00)
11
Kauppinen Martti
URMAS
00:32:00
(15:32:00)
12
Huttunen Jorma
URMAS
00:33:00
(15:33:00)
102
Juntunen Eero
SUA
00:40:00
(15:40:00)
103
Väänänen Mikko
Varpaisjärvi
00:41:00
(15:41:00)
105
Immonen Kauko
Varpaisjärvi
00:43:00
(15:43:00)
107
Malila Seppo
Pyhäjärvi
00:45:00
(15:45:00)
110
Pitkänen Seppo
Varpaisjärvi
00:48:00
(15:48:00)
111
Kotka Risto
K-S
00:49:00
(15:49:00)
113
Tapaninen Kari
KP
00:51:00
(15:51:00)
114
Järvi Jouko
KP
00:52:00
(15:52:00)
115
Vaskilampi Aaro
KP
00:53:00
(15:53:00)
116
Lehosmaa Raimo
KS
00:54:00
(15:54:00)
117
Leppänen Tapani
KS
00:55:00
(15:55:00)
122
Lemmetty Tuomas
Tervon MS
02:53:00
(17:53:00)
123
Karhunen Erkki
Talluskylän RV
02:54:00
(17:54:00)
124
Haatainen Eero
Tervon MS
02:55:00
(17:55:00)
119
Pekkarinen Erkki
Varpaisjärvi
02:56:00
(17:56:00)
160
Savolainen Veikko
KAMS
02:57:00
(17:57:00)
Lataa lähtölista PDF-tiedostona