Hirviurheilu menu
Korona-Cup Kotiratakisa viikko 18 Eri suorituspaikat, - 09.05.2021
Korona-Cup Kotiratakisa viikko 18 Eri suorituspaikat, - 09.05.2021

M - Tulokset

Sarjassa on 4 arviota, arviopisteet -1p/1m
  Nimi Nro Seura Juoksu Arviointi Ammunta Pisteet
1. Häyrinen Ville 51 VS 300 (19:45) 254 (-10m/-18m/+2m/-16m) 570 (95 / 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10, 9, 8, 8) 1124
2. Seppä Timo (M50) 1 VilaErä 300 (21:00) 277 (+2m/-15m/-5m/-1m) 516 (86 / 10, 10, 10, 10, 8, 8, 8, 7, 5, 10) 1093
3. Melonen Jukka 45 RUMA 267 (25:45) 265 (-10m/-2m/-5m/+18m) 534 (89 / 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9, 8, 8, 7) 1066
4. Reponen Markku (M50) 47 Erä-Ässät 297 (21:39) 253 (0m/+3m/+22m/+22m) 504 (84 / 10, 9, 9, 9, 9, 9, 8, 8, 8, 5) 1054
5. Rissanen Jarmo (M50) 2 VilaErä 293 (22:13) 261 (-18m/+10m/+10m/-1m) 492 (82 / 10, 10, 10, 9, 9, 8, 8, 7, 5, 6) 1046
6. Kuitunen Lasse 27 Makkolan Erä - ja Kalaveikot 293 (20:52) 224 (+16m/+18m/+13m/+29m) 528 (88 / 10, 10, 10, 10, 9, 9, 8, 8, 8, 6) 1045
7. Ignatius Jari (M50) 33 Kangasniemen Eräveikot 251 (32:35) 270 (-11m/-11m/+1m/-7m) 510 (85 / 10, 10, 10, 10, 9, 9, 7, 7, 7, 6) 1031
8. Långström Sebastian 46 MA 274 (24:05) 276 (+2m/-6m/+10m/+6m) 480 (80 / 10, 10, 9, 8, 8, 8, 7, 7, 7, 6) 1030
9. Heikkinen Risto (M50) 43 Norola 256 (30:56) 272 (0m/-7m/+10m/+11m) 486 (81 / 10, 10, 9, 9, 9, 8, 7, 7, 6, 6) 1014
1.
Häyrinen Ville
VS
254 (-10m/-18m/+2m/-16m) 300 (19:45) 570 (95 / 10, 10, 10, 10, 10, 10, 10, 9, 8, 8)
1124
2.
Seppä Timo
(M50)
VilaErä
277 (+2m/-15m/-5m/-1m) 300 (21:00) 516 (86 / 10, 10, 10, 10, 8, 8, 8, 7, 5, 10)
1093
3.
Melonen Jukka
RUMA
265 (-10m/-2m/-5m/+18m) 267 (25:45) 534 (89 / 10, 10, 10, 9, 9, 9, 9, 8, 8, 7)
1066
4.
Reponen Markku
(M50)
Erä-Ässät
253 (0m/+3m/+22m/+22m) 297 (21:39) 504 (84 / 10, 9, 9, 9, 9, 9, 8, 8, 8, 5)
1054
5.
Rissanen Jarmo
(M50)
VilaErä
261 (-18m/+10m/+10m/-1m) 293 (22:13) 492 (82 / 10, 10, 10, 9, 9, 8, 8, 7, 5, 6)
1046
6.
Kuitunen Lasse
Makkolan Erä - ja Kalaveikot
224 (+16m/+18m/+13m/+29m) 293 (20:52) 528 (88 / 10, 10, 10, 10, 9, 9, 8, 8, 8, 6)
1045
7.
Ignatius Jari
(M50)
Kangasniemen Eräveikot
270 (-11m/-11m/+1m/-7m) 251 (32:35) 510 (85 / 10, 10, 10, 10, 9, 9, 7, 7, 7, 6)
1031
8.
Långström Sebastian
MA
276 (+2m/-6m/+10m/+6m) 274 (24:05) 480 (80 / 10, 10, 9, 8, 8, 8, 7, 7, 7, 6)
1030
9.
Heikkinen Risto
(M50)
Norola
272 (0m/-7m/+10m/+11m) 256 (30:56) 486 (81 / 10, 10, 9, 9, 9, 8, 7, 7, 6, 6)
1014