Hirviurheilu menu
Korona-Cup Kotiratakisa viikko 19 Eri suorituspaikat, - 16.05.2021
Korona-Cup Kotiratakisa viikko 19 Eri suorituspaikat, - 16.05.2021

Kävelysarja - Lähtölista

Nro Kilpailija Seura Lähtöaika
4 Philman Mikko PK 00:00:00
5 Huikuri Erkki PK 00:00:00
7 Havukainen Matti PS 00:00:00
8 Lipsanen Olavi JuvMets 00:00:00
9 Suhonen Jouko Kiekan Hs 00:00:00
10 Turunen Arto_J PakinmMets 00:00:00
11 Havukainen Aila PS 00:00:00
13 Mustonen Harri Syvänsaamojat 00:00:00
15 Kammonen Seppo RUMA 00:00:00
16 Hämälinen Jari PohjJuvanErä 00:00:00
21 Manninen Heimo Synsiön ms 00:00:00
24 Mieskolainen Antti Synsiön ms 00:00:00
25 Valkonen Pentti Kangasniemen Eräveikot 00:00:00
29 Suutarinen Jorma Kangasniemen Eräveikot 00:00:00
30 Laitinen Seppo Parkon Erä 00:00:00
31 Pynnönen Hannu Kokonkylän Erä 00:00:00
32 Tyrväinen Jarmo Synsiön ms 00:00:00
33 Halonen Matti Kontiomäen Ek 00:00:00
40 Pylkkänen Matti Norola 00:00:00
41 Laitinen Ilmari RUMA 00:00:00
42 Strengell Hannu Norola 00:00:00
43 Valjakka Tapio Erä-Ässät 00:00:00
51 Miettinen Jarkko PohjJuvanErä 00:00:00
52 Vartiainen Petri PK 00:00:00
53 Parkkonen Antti RUMA 00:00:00
54 Hämäläinen Jari PohjJuvanErä 00:00:00
55 Turunen_Juva Arto PakinmMets 00:00:00
56 Laitinen_Juva Ilmari RUMA 00:00:00
57 Lipsanen_Juva Olavi JuvMets 00:00:00
58 Hytönen Esko RUMA 00:00:00
4
Philman Mikko
PK
00:00:00
5
Huikuri Erkki
PK
00:00:00
7
Havukainen Matti
PS
00:00:00
8
Lipsanen Olavi
JuvMets
00:00:00
9
Suhonen Jouko
Kiekan Hs
00:00:00
10
Turunen Arto_J
PakinmMets
00:00:00
11
Havukainen Aila
PS
00:00:00
13
Mustonen Harri
Syvänsaamojat
00:00:00
15
Kammonen Seppo
RUMA
00:00:00
16
Hämälinen Jari
PohjJuvanErä
00:00:00
21
Manninen Heimo
Synsiön ms
00:00:00
24
Mieskolainen Antti
Synsiön ms
00:00:00
25
Valkonen Pentti
Kangasniemen Eräveikot
00:00:00
29
Suutarinen Jorma
Kangasniemen Eräveikot
00:00:00
30
Laitinen Seppo
Parkon Erä
00:00:00
31
Pynnönen Hannu
Kokonkylän Erä
00:00:00
32
Tyrväinen Jarmo
Synsiön ms
00:00:00
33
Halonen Matti
Kontiomäen Ek
00:00:00
40
Pylkkänen Matti
Norola
00:00:00
41
Laitinen Ilmari
RUMA
00:00:00
42
Strengell Hannu
Norola
00:00:00
43
Valjakka Tapio
Erä-Ässät
00:00:00
51
Miettinen Jarkko
PohjJuvanErä
00:00:00
52
Vartiainen Petri
PK
00:00:00
53
Parkkonen Antti
RUMA
00:00:00
54
Hämäläinen Jari
PohjJuvanErä
00:00:00
55
Turunen_Juva Arto
PakinmMets
00:00:00
56
Laitinen_Juva Ilmari
RUMA
00:00:00
57
Lipsanen_Juva Olavi
JuvMets
00:00:00
58
Hytönen Esko
RUMA
00:00:00
Lataa lähtölista PDF-tiedostona
Kävelysarja
M M60 M70 N N65 S13 S15 S17 S20