Hirviurheilu menu
Saarikkaan hirvenhiihdot Saarikas Sumiainen,
Saarikkaan hirvenhiihdot Saarikas Sumiainen,

Hirvikävely yli 65v - Startlista

Nr Tävlare Klubb Starttid
3 Tiihonen Lassi SS 00:02:00 (11:02:00)
4 Äikäs Esko Tikkakosken Em 00:03:00 (11:03:00)
5 Laukkanen Antti Kuikan Erä 00:04:00 (11:04:00)
6 Lipsanen Olavi SS 00:05:00 (11:05:00)
7 Hämäläinen Jari SS 00:06:00 (11:06:00)
8 Lahti Jouko Rautpohjan Erä 00:07:00 (11:07:00)
9 Virtanen Otto Koiviston Ek 00:08:00 (11:08:00)
10 Pasonen Kaarle Sum Um 00:09:00 (11:09:00)
11 Vepsäläinen Pekka Sum Um 00:10:00 (11:10:00)
12 Kujala Paavo Soipa Erä 00:11:00 (11:11:00)
14 Vilkkilä Antti Soipa Erä 00:12:00 (11:12:00)
18 Kotiniemi Pentti Rautpohjan Erä 00:15:00 (11:15:00)
20 Tourunen Antero TMS 00:17:00 (11:17:00)
28 Tourunen Pekka Sum Um 00:25:00 (11:25:00)
29 Tourunen Marja-Leena Sum Um 00:26:00 (11:26:00)
30 Hänninen Helena Sum Um 00:27:00 (11:27:00)
33 Rauhamäki Teijo JMY 00:30:00 (11:30:00)
44 Hämäläinen Pentti Sum Um 00:41:00 (11:41:00)
45 Pirkkalainen Eino Ilomäen erä 00:42:00 (11:42:00)
46 Soidinmäki Yrjö Soipa Erä 00:43:00 (11:43:00)
16 Halonen Matti SS 00:46:00 (11:46:00)
48 Tuomainen Ilkka Sum Um 00:48:00 (11:48:00)
3
Tiihonen Lassi
SS
00:02:00
(11:02:00)
4
Äikäs Esko
Tikkakosken Em
00:03:00
(11:03:00)
5
Laukkanen Antti
Kuikan Erä
00:04:00
(11:04:00)
6
Lipsanen Olavi
SS
00:05:00
(11:05:00)
7
Hämäläinen Jari
SS
00:06:00
(11:06:00)
8
Lahti Jouko
Rautpohjan Erä
00:07:00
(11:07:00)
9
Virtanen Otto
Koiviston Ek
00:08:00
(11:08:00)
10
Pasonen Kaarle
Sum Um
00:09:00
(11:09:00)
11
Vepsäläinen Pekka
Sum Um
00:10:00
(11:10:00)
12
Kujala Paavo
Soipa Erä
00:11:00
(11:11:00)
14
Vilkkilä Antti
Soipa Erä
00:12:00
(11:12:00)
18
Kotiniemi Pentti
Rautpohjan Erä
00:15:00
(11:15:00)
20
Tourunen Antero
TMS
00:17:00
(11:17:00)
28
Tourunen Pekka
Sum Um
00:25:00
(11:25:00)
29
Tourunen Marja-Leena
Sum Um
00:26:00
(11:26:00)
30
Hänninen Helena
Sum Um
00:27:00
(11:27:00)
33
Rauhamäki Teijo
JMY
00:30:00
(11:30:00)
44
Hämäläinen Pentti
Sum Um
00:41:00
(11:41:00)
45
Pirkkalainen Eino
Ilomäen erä
00:42:00
(11:42:00)
46
Soidinmäki Yrjö
Soipa Erä
00:43:00
(11:43:00)
16
Halonen Matti
SS
00:46:00
(11:46:00)
48
Tuomainen Ilkka
Sum Um
00:48:00
(11:48:00)
Ladda startlista som PDF-fil
Hirvikävely alle 65v
Hirvikävely yli 65v
S13